Буик 8

Романи, разкази и новели - всичко, свързано с творчеството на Кинг

Модератор: Ka-tet of 19

Потребителски аватар
Key
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: нед ное 24, 2013 6:25 pm

Re: Буик 8

Мнение от Key » пет авг 07, 2015 9:49 pm

Ich_Will_ написа:Супер новина. Това е една от най-редките книги на Кинг, дори в електронен формат на български не може да се намери. Не ме интересува, че се води една от най-слабите му книги. Щом успях да прочета "Колорадеца", значи и тази ще успея. Едва ли е по-зле от нея.
Каквато и да е,пак ще е класи над "Колорадеца",няма друга като нея!

Потребителски аватар
Vokial
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: вт апр 24, 2007 9:18 pm

Мнение от Vokial » съб авг 08, 2015 12:02 pm

Key написа:И аз се замислях за първото издание,добре че не съм го взел.Иначе много добра новина,определено ще се купува.Този път корицата става,но цената е солена,все пак я преиздават и е само 400 страници!
Не знам. Старото е по-евтино по акозионите. Плеада избиха рибата този път. Ибис и Бард как би пускат по-евтино старите книги?

Ich_Will_
Breaker
Breaker
Регистриран: вт сеп 17, 2013 12:46 pm

Мнение от Ich_Will_ » съб авг 08, 2015 1:00 pm

Как защо, защото са Плеяда :tooth: Старото издание може да е по-евтино, но пък от друга страна никак не е лесно да се намери. Все пак е радващо, че я преиздават. За Ибис не знам, но качеството на хартията на Бард не е от най-добрите. Доказателство за това са Тъмната половина и Гробище за домашни любимци(тези имам). Не броя Играта на Джералд, защото тя е по-скъпа и хартията е малко по-качествена. Плеяда обаче имат и гаден навик: нарочно използват едър шрифт, за да може книгата да е по-дебела и с това да е по-скъпа.
Изображение

Отговори