Дата и час: Вто Ное 21, 2017 4:45 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 414 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Юли 10, 2008 9:22 pm 
Follower of the Eld
Follower of the Eld
Аватар

Не намерих такава тема във форума,затова реших аз да пусна една-споделете мнения за любими компютърни игри.какви жанрове предпочитате и т.н....
Аз лично предпочитам стратегии,но не всякакви.Любимата ми стратегия е PRAETORIANS.Много ме радва тая игра.Е,има и някои косурчета,но те са малко.Ако някой я знае,може да сподели нещичко и за нея....
Чакам мнения!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 10, 2008 10:16 pm 
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Аватар

преди мнооооооооооого години се водих "3аклет геймър" - мислех само как да си в3ема по-добра видео карта, от къде да намеря пари 3а списания и 3а пиратски(естествено) игри :lol:
играл съм кажи речи всякви жанрове игри, но сега като се 3амисля игрите, които са ме държали най-много пред PC са стратегии - Age of empires, Star craft, Heroes 1, 3, Caesar 3. иначе играех Diablo, NFS серията, Colin McRea, ра3ните FIFA, NHL, пуцалки от рода на Doom, Quake, Tomb raider и естествено Championship manager(football manager), което на практика беше последната игра, която играех преди да спра с игрите 3а 4-5-6 години. иначе съм бил 3арибен и по-мн други игри, но в момента не ми се мисли да ги и3реждам.
след дългото прекъсване бе3 игри преди около година си в3ех сони плей стейшън от портативните(PSP) на което сега ра3цъквам предимно Formula 1 2006, Pro Evolution Soccer 2008, God of war, Medal of honor, Diablo, Virtual tennis
от няколко месеца на PC-то държа Football Manager 2008, който играя от време на време
определено вече тръпката при игра не е същата, като едно време

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 15, 2008 9:21 pm 
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Аватар

в момента тече Е3
http://e3.g4tv.com тук може да наблюдавате пресконференциите на живо +3апис на и3миналите такива, клипчета с най-интересните моменти, представяне на игри, демота и ра3ни
след малко почват СОНИ и мисля да гледам дали няма да пуснат нещо интересно 3а ПСП :smt003 че от няколко дена цикля яко фифа2008(която е леко ра3очароваща)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 16, 2008 12:48 am 
Dan-Tete
Dan-Tete
Аватар

При мен положението е подобно като при Уензди...преди си бях баш геймър, винаги имах игра, която разцъквам, купувах си ежемесечно Pc Mania, четях всяка статия, пробвах всичко, което ми привлече вниманието и т.н.
Играя всичко що е добро, нямам някакви жанрови ограничения, но като любими жанрове мога да изредя: strategy и rpg на първо място. Най на дълбоко в сърцето ми беше, а може би още е, поредицата "command and conquer" (изрично отблеязвам, че става дума за периода, когато тази поредица беше под покрива на Westwood). Други любими заглавия - Nox, Vampire: Bloodlines, Max Payne, Heroеs (най-вече 3), първия The Sims - голяма зарибявка си беше, а тези които твърдят, че е лиготня, просто не са играли достатъчно :)... и много други... и FIfa обичах да разцъквам (на 2002 няма кой да ме бие :) ), цялата поредица Need for Speed, Tony Hows Pro Skater (на двойката съм неутразимо добър :D) и т.н.
От 2-3 години, обаче, не играя почти нищо, нямам хъс да пробвам нови заглавия, от време на време слагам някое старо и го разцъквам, но супер за малко. Това, което може да се каже, че чакам и бих пробвал е Red Alert 3 и Diablo 3....може и да хвърля един бегъл поглед на Star Craft 2....и това ще е.

Всъщност...изброявайки любими заглавия, не казах това, което смятам за най-велико, на светлинни години от всичко друго, що се е нарекло игра, но това е така, защото не го смятма за просто игра, а за...изживяване...става дума за поредицата SILENT HILL...и най-вече за втората част от нея (но не само тя).

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 16, 2008 6:38 am 
Insorcist
Insorcist
Аватар

Играя предимно шутъри, екшън адвенчъри и сървайвъл хоръри, любими - "Blood" (1 и 2), "Duke Nukem" (всички части), "Quake" (1-4), "Doom" (1-3), "Return to Castle Wolfenstein", "Serious Sam" (всичките), "Soldiers of Fortune", "Max Payne" 1 и 2, "The Punisher", "Medal of Honor" (първите), "Hercules", "Tomb Raider" (всичките), "American McGee's Alice", "Rune", "Nosferatu", "Blood Rayne 2", "Soulreaver" (1 и 2), "Blood Omen 2", "Legacy of Kain: Defiance", "Shade: Wrath Of Angels", "Archangel", "The Suffering" (1 и 2), "Evil Dead: Regeneration", "Silent Hill" (всичките), "Half Life 2", "F.E.A.R.", "Gears of War", "Bioshock", "Clive Barker's Undying", "Clive Barker's Jericho" и др.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 16, 2008 11:14 am 
Dinh
Dinh
Аватар

Моите любими са ... ехеееее ... Сумати игри, не ми се занимава да ги изброявам. Нали все пак още съм във възраст, в която геймърството е незбежно. :lol: Иначе сега напоследък играя Football Manager 2008 и Diablo II LoD (когато разбрах, че ще излиза трета част на поредицата ми се доигра страшно много, а си я имам оригиналка, та не се сдържах). :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 16, 2008 12:36 pm 
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Аватар

BloodAti с кой отбор играеш

иначе снощи пресконференцията на СОНИ беше мн лабава - говореше се само "пс3 бла бла бла пс3 бла бла пс3 бла бла бла пс3 бла бла бла"
пуснаха 30 секунден трейлър на GoW 3 :lol:
единственото свясно нещо 3а PSP май ще е някаква пуцалка - Resistance, която поне от видяното предполагам, че ще е най-3релищната игра след GoW :smt003 ма ше тряя се чака някога пре3 2009
3а PS3 имаше някоя и друга мания, но пак мн слабо. въпреки, че тея не спряха да повтарят как PS3 ще 3авладее света, мисля че MS с "кашона" пак ще ги мачкат, а Nintendo отново ще е над всички :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 16, 2008 2:30 pm 
Insorcist
Insorcist
Аватар

Не знам за PS3, но аз чакам най-накрая някой да направи свестен емулатор за PS2 :badgrin:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 16, 2008 3:24 pm 
Devar-Toi
Devar-Toi
Аватар

deadface написа:
Играя предимно шутъри, екшън адвенчъри и сървайвъл хоръри, любимите ми игри са "Blood 1", "Duke Nukem" (всички части), "Quake" (1-4), "Doom" (1-3), "Return to Castle Wolfenstein", "Serious Sam" (трите части), "Soldiers of Fortune" (първата), "Max Payne" 1 и 2, "Medal of Honor" (всичките), "Hercules", "Tomb Raider" (всички, особено първите 4), "American McGee's Alice", "Rune", "Nosferatu", "Blood Rayne 2", "Soulreaver" 1 и 2, "Blood Omen" 2, "The Suffering" 1 и 2, "Evil Dead: Regeneration", четирилогията "Silent hill", "Half Life 2", "F.E.A.R.", "Gears of War", "Bioshock" и др.

същите игри друг човек обаче ги е играл
пс: с изключение на една от тях --> "Tomb Raider"

и естествено любимата ми "Painkiller"

Amero=Euro=......

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 16, 2008 4:34 pm 
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Аватар

Mortal Kombat vs. DC Universe
http://youtube.com/watch?v=PcOoCxwJCzY
верно простотийка, но пък а3 си падам по такива 8)
Batman vs Sub-Zero :boogie: тва ше е яко битка
лошото, е че е обявена само 3а ПС3 и 360кашона, баси ако имах свясно тв щях си 3ема кашон, доста яки неща се и3пускат поради липсата на такъв :doubt:
обявената дата е 17 ноември тая година(като 3нам Midway нищо чудни и 2019 да се появи)
Mortal Kombat characters:
Liu Kang
Scorpion
Shang Tsung
Sonya Blade
Sub-Zero
DC Comics characters:
Batman
Superman
Captain Marvel
Catwoman
Flash

ПП: ако не друго, поне и3глежда по-ако от Marvel vs Street Fighter :lol:

тея от DC Comics явно са се в3ели в ръце да направят малко конкуренция на Marvel, щото снощи обявиха и друга игра - DC Universe, която ще е екслу3ив 3а ПС3

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 17, 2008 9:42 am 
Dan-Tete
Dan-Tete
Аватар

Как можах да забравя Mortal Kombat, една от най-големите ми мании като по-малък: игрите, филмите, музиката...
Според мен, обаче, последния добър MK беше тройката и нейните две разширения (Ultimate, Trilogy), след това......тази поредица не успя, да навлезе успешно в третото измерение.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 17, 2008 11:20 am 
Dinh
Dinh
Аватар

Wednesday13 написа:
BloodAti с кой отбор играеш

Аз попринцип ги сменям отборите като носни кърпички, защото не съм от най-добрите на тази игра. Иначе сега съм се задържал малко повече време на Нафтекс. Тях си ги избрах понеже се чудех кой отбор да подхвана от нашата Б група. :)
А ти с кой отбор играеш?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 17, 2008 11:29 am 
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Аватар

а3 тамън си бях в3ел комп, когато МК3(най-играната част от мен) набираше скорос и имаше яко тупаници по цял ден.
събирахме се а3, брат ми, брачеда и един комшия, и се почваха турнирите. на една клавиатура - двама човека, ма си беше яко :smt003
преди това МК1 го играехме на SNES :lol:
това е може би единствената тупалка, която ми е харесвала истински. играл съм и и3весно време на Street fighter, но така и не станах добър, и сигурно 3а това не ми хареса толкова :lol:

BloodAti с Левски - 1-вата година станах шампион, в3ех купата, супер купата и и3ле3нах от групите на УЕФА стигайки 1/4 финал
втория се3он играх в групите на ШЛ, даже станах 2-ри 8)
после 3 науспешни се3она и ме уволниха :oops:
Локо Пл и те си уволниха треньора и се преместих там :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 17, 2008 6:51 pm 
Dan-Tete
Dan-Tete
Аватар

Може, да направим едно форумно събиране и да се тупаме на мк3. :)
И аз съм цъкал бая на клавиатура, но най-добре се справям на game pad-a на SEGA.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 18, 2008 1:49 pm 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

Едно време каквото излезеше са СЕГА го имах, по umk3 толкова бяхме луднали, че си пишехме комбинации по тетрадки, стени и шкафове :lol: a бруталити ако някой направеше си беше повод за купон :)
Любими ми бяха всичко що беше 8 и 16 битови игри като super mario, костенурки нинджа, всичко със супер герои/най-вече Батман/, Касълвения и прочее. Comix Zone също е в класацията и то на едно от първите 3 места, тая игра все още с чийтове не мога да я мина, а какво остава без... за нея единственото изискване е да си нечовек
Също любими са ми 'I Have No Mouth and I Scream' по Харлан Елисън, Поредицата за кака Лара/особено 3-ката/, Jazz Jackrabbit/2те части/, Call Of Ctulhu, Clive Barker's Undying/откачена игра, за малкото си опит с нея ме поболя :( /, World Of Warcraft, Dune 2/най-великата стратегия/, Silent Hill/особено тройката/.
От скорошните ми любимци са God Of War, Marvel Ultimate Aliance, X-Men Legends II : Rise Of Apocalypse, Silent Hill Origins и Exit за PSP
На компютър не се кефя вече да играя от много време, но сериозно обмислям да си взема xbox 360 ииии... :re3a4ka:

Изображение

http://www.myspace.com/de3ka
http://www.de3ka.blogspot.com
http://vampirefreaks.com/de3ka

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 414 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]