яко Flood ... ontopic тема ...

Споделете болката и удоволствието си с нас

Модератор: Ka-tet of 19

Отговори
Потребителски аватар
DiZZy
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: ср авг 31, 2005 1:22 am
Контакти:

Мнение от DiZZy » вт дек 18, 2007 10:03 pm

Toва е новата ми котка(е, не толкова нова, вече направи 6-7 месеца). Подарък ми е от много скъп човек :smt055 Луд котак, такива чудесий прави, че понякога ми скрива шапката, а аз съм се нагледала на бая простотии. Примерно нов любим номер му е да бяга през входната врата и да ходи да кисне пред вратата на съседите от горният етаж. Да не споменавам колко е яко да извършваш тази дейност в 2-3 през нощта :lol: Вчера помислих, че пак е избягал, а той се бил скрил отгоре върху едни шкафове и както минавах да го търся с купа храна като скочи, като ми изкара акъла... едни котешки храни, купички полетяха из въздуха...луда работа :lol: Забавно е поне
А Металика не мога да ги трая, ИЗОБЩО не ми понасят на храносмилането :roll: Повече даже и от Мейдън ;)

Потребителски аватар
Ico
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: ср юли 12, 2006 8:52 pm

Мнение от Ico » съб дек 22, 2007 3:15 pm

Аз знам че този форум е за литература, поради което предварително се извинявам за поста, но не ми се прави регистрация която няма да ползвам в някои IT форум.
Та имам един проблем с моето PC и се надявам да тук да има хора които разбират от компютри повече от мен и да помогнат.
Купих си лаптоп ACER Aspier 5520. Лично за мен беше много странно като не ми дадоха диск с OС (защото модела вървеше с легален софтуер Win Vista), или поне диск с драйвери. Казаха ми че OС е качена директно да харда и като го пусна ще се инсталира сама. И така и стана. Всичко си тръгна супер. Проблемът е обаче ,че след няколко месеца усилен тормоз ОС вече здава багажа(както всеки нормален Win.) и ми се иска да я преинсталирам. Обаче незнам как да го направя. На харда има заделен дял около 10G който е скрит и на който е сложена ОС. Ако някои има опит с подобно ситуация и може да помогне бих бил много благодарен.
Конкретният въпрос е как при тази ситуация да си преинсталирам ОC.
"Here, sir, there are always more tales."

Потребителски аватар
Drake
Ka-tet of 19
Ka-tet of 19
Регистриран: чет авг 11, 2005 7:55 am
Контакти:

Мнение от Drake » пон дек 24, 2007 2:31 pm

Аз също си купих Acer и също така ми дойде с виста без ОС диск. Обаче след като ми се инсталира Уиндоуса за първи път, това ме попита искам ли бекъп диск и аз си направих. След това ми изгърм харда и на новия използвах тоя бекъп диск, който ми исталира вистата. Прегледай в контрол панела дали няма възможност да направиш бекъп - мисля че там имаше нещо такова. Аз си инсталирах ХР в крайна сметка, де, но бекъп диска винаги може да ми инсталира вистата ако ми дотрябва. Мога да ти дам диска ако не успееш да си направиш, но не съм сигурен дали ще работи на друг лаптоп.
Изображение

Потребителски аватар
Ico
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: ср юли 12, 2006 8:52 pm

Мнение от Ico » съб яну 05, 2008 12:00 am

Е мерси много, но и аз мисля, че твоя диск няма да тръгне на моя лаптоп. Иначе за бекъпа, аз мога да направя в момента без проблеми, но това ще е бекъп на настоящото състояние на системата, а това е незадоволяващо. Аз не си спомням да ме е питало за бекъп при първото стартиране. Щях да забележа при условие че дори в магазина ми казаха, че това е вероятно щом няма диск. Въпросът е, че цялата система каквато е стартирана от началото я има на харда. Има един скрит дял който е около 10G от където е буутнала ОС първият път и би трябвало да има начин да се преинсталира от там. Иначе и аз си мислех да инсталирам XP Professional, но незнам как ще събера драйвери за всички устройства. Това ме притеснява най много. Май ще трябва да ходя до фирмата дето го взех за помощ.
"Here, sir, there are always more tales."

Потребителски аватар
Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: нед авг 21, 2005 3:12 pm

Re: яко Flood ... ontopic тема ...

Мнение от Abigel » чет фев 14, 2008 9:30 am

Честити празници- нека ги обединим в 1- бъдете винаги пияни- от любов!

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Dime
Childe
Childe
Регистриран: пон дек 24, 2007 11:25 am

Мнение от Dime » чет фев 14, 2008 6:23 pm

"Бира, бира пия всеки ден сядам да запивам с касата до мен, касата ще свърши ей сега, ще си купя нова сигурен съм в т'ва ... бира!"
"Бира, ракия, водка и ром - пиеме всичко, дай одеколон!"
Честит Трифон Зарезан! :]
Анти - Св. Валентин! Това не е български празник!

Потребителски аватар
unheard lullaby
An Imaginary Friend
An Imaginary Friend
Регистриран: пон авг 22, 2005 10:33 pm
Контакти:

Мнение от unheard lullaby » чет фев 14, 2008 10:28 pm

:arrow: Искам бира с водка, нищо друго не ща.
Искам нейде да легна и така да заспя.
Искам някое гадже между мойте крака
тихо, нежно да мърка и така да заспя.
Изображение

Потребителски аватар
unheard lullaby
An Imaginary Friend
An Imaginary Friend
Регистриран: пон авг 22, 2005 10:33 pm
Контакти:

Мнение от unheard lullaby » чет мар 13, 2008 1:47 pm

Поредната глупост за/от хора, които си нямат друга работа:
http://rajaka.net/projects/japanizer/
Моето японско име се оказа Jikushijikatoka

Не мога да го произнеса, камо ли да го запомня. :smt017
Изображение

Потребителски аватар
Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: нед авг 21, 2005 3:12 pm

Мнение от Abigel » вт мар 25, 2008 9:50 pm

Искам да честитя на всички празниците и хубавите неща, които са им се случили, през времето , в което не съм влизалава във форума :smt003

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Контакти:

Мнение от Garraty47 » ср апр 09, 2008 1:27 am

бе може ли такова нещо бе, Арсенал са най-голямото недора3умение у футбола
тая година колкото пъти ги играя, толкова пъти губя, а тая вечер 3а капак ми прецакаха 4 3алога и малкото пари които 3адигнах от букитата пре3 миналата седмица, а отстраниха Милан :evil:
Арсенал и Барцелона са най-идиотските отбори на света, ко не бяха те до сега да съм събрал пари да купя интернет

J.S.
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пон окт 24, 2005 8:56 pm

Мнение от J.S. » чет апр 10, 2008 1:18 pm

Те какво са виновни че съдията е педераст.С две дузпи ги прецакаха.
Вчера и срещу Манчестър Юнайтед измислиха една дузпа,добре че италианецът беше тъпак и си я изтърва.Въобще вече не мога да я гледам тая шампионска лига от смешни отсъждания.

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Контакти:

Мнение от Garraty47 » пон май 05, 2008 4:03 pm

неволно 3абеля3ах, че диск #184 ми липсва, обърнах цялата къща и немога да го намеря, ще полудея :smt076

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Контакти:

Мнение от Garraty47 » пон май 19, 2008 12:32 am

не помня по-нещастна година във футбола
няма отбор на който да симпати3ирам и да той да е постигнал успех
единственото утешение, е че Барцелона го и3духаха :lol:

виждам, че и Канада пада от Русия на финала на световното по хокей :evil:
водиха 4-2 и си викам - ай тея ги ра3биха, и си 3аминах, че бях на гости. ся гледам ливескорето пока3а 4-5, бива ли така бре :x

Потребителски аватар
Bad_Dog
Подстрекател
Подстрекател
Регистриран: пон апр 17, 2006 9:34 pm
Контакти:

Мнение от Bad_Dog » пон май 19, 2008 1:22 pm

Така е няма такава ламерска година мамка му, Bwin Милано що пара ми таковаха заедно с другите от Мадрид. Финала за ШЛ няма и да го гледам как пък се паднаха най-омразните ми отбори поне единия да го мразех на 99%. За Парца си прав само това ми е утешение, че не взеха нищо тая година и онея паляци от рома го лапнаха накрая бахти куция гол дет им набиха :badgrin: .

По-добре не гледай репортажите за снощният финал по едно време едвам се въздържах да не метна бирата по телевизора. Няма такава куцо изпусната титла трябва да ги обявят за идиоти на годината http://www.youtube.com/watch?v=Rt1_6uz_sVU

Сега мисля да залагам за Германия на еврото ама кога съм залагал предварително все са ме дънили и незнам да не се окаже, че оня боклуци франсетата и жабарите да я вземат.

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Контакти:

Мнение от Garraty47 » пон май 19, 2008 1:43 pm

мен май няма отбор, които да ми е донесъл печалба тая година, който и отбор да играя той пада :evil:

имай в предвид, че симпати3ирам на Германия и тая година както ми е на карък направо ще е чудо ако направят нещо на еврото :lol:
3а сега мисля да слагам на Португалия, Италия и Испания 3а победи в мачовете и3 групите, но да видим какво ще стане като му дойде времето

J.S.
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пон окт 24, 2005 8:56 pm

Мнение от J.S. » пет май 23, 2008 1:32 am

Нямам какво да добавя след като и Челси изравниха "рекорда" на Байер Леверкузен от 2002 - три втори места.Ако и на ФА Къп бяха стигнали до финала щеше да е вече прекалено грубо,не че сега ми е хубаво.

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Контакти:

Мнение от Garraty47 » пет май 23, 2008 2:53 pm

авраам грам е баси тъпото парче, да си беше пуснал Шева и да му беше дал ду3па. на него нямаше да му е сефте да вкара последната ду3па на финала и да вдигне купата :lol:
яд ме е 3аради Балак и Шева, че не можаха да вдигнат купата, 3аради тях подкрепях Челси

Потребителски аватар
Ylith
Dinh
Dinh
Регистриран: съб дек 29, 2007 6:30 pm

Мнение от Ylith » пет май 23, 2008 7:28 pm

Ха,ха току що си смъкнах "Цветът на магията" по Тери Прачет и отивам да сложа пуканките в микровълновата. Ех, обичам вечери в американски стил т.е. с пуканки пред телевизора.А вие? :)

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Контакти:

Мнение от Garraty47 » пет май 23, 2008 7:37 pm

мдааа
сега и а3 имам достъп до микровълнова и мисля по-късно да и3гледам последната серия на Jekyll с пуканки пред компа :lol:
Ylith мн на място ме подсети :smt023

Потребителски аватар
Ylith
Dinh
Dinh
Регистриран: съб дек 29, 2007 6:30 pm

Мнение от Ylith » пет май 23, 2008 8:41 pm

Супер :) Като ми свърши филмчето ще намина :popkorn:

Отговори