ПЕТЪК 13

Споделете болката и удоволствието си с нас

Модератор: Ka-tet of 19

Отговори

Вярвате ли в суеверията за петък 13

Не,дори не познавам календара
7
78%
Да,умирам си от ужас днес
0
Няма гласове
По рано не вярвах,но откакто умрях на петък 13...
2
22%

Общо гласове: 9

J.S.
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пон окт 24, 2005 8:56 pm

ПЕТЪК 13

Мнение от J.S. » пет яну 13, 2006 9:18 pm

Днес е петък 13.Много страшен,зловещ и неприятен ден.Само нещастия се случват.Ако нещо такова е станало на вас-похвалете се!Аз чак преди малко като се прибрах от училище се усетих че е такава дата,иначе щеше да мине много по-весело деня ми ,щях да честитя на всички познати...А нищо лошо не е станало(засега,хаха)освен че правих класна работа по литература...Някой друг има ли нещо да добави(все пак сме форум за Стивън Кинг,страхотии и ужасии трябва да има :D )?

Потребителски аватар
WhiteNoise
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пон авг 22, 2005 11:25 pm

Мнение от WhiteNoise » съб яну 14, 2006 11:13 am

Въобще не вярвам в подобни глупости,ден като ден.Мина прекрасно,и купончето вечерта си струваше :)
Изображение
I woke up this morning and i got myself a beer
The future's uncertain and the end is always near

Потребителски аватар
Shiva
Devar-Toi
Devar-Toi
Регистриран: нед сеп 04, 2005 12:58 am

Мнение от Shiva » съб яну 14, 2006 11:36 am

Какво преживях аз вчера,наистина е прекалено ужасно и предлагам на хората със слаби сърца(но едва ли има такива тук хаха) да не четат.Приятелката ми-лесбийка дойде в нас,за да ми направи услугата да си донесе телефона и да ми направи едни снимки.Детето е от типичните представители на гъзарската класа,пребиваваща предимно по дискотеките с по възможност някой,който да плати сметката от 500 кинта и 5те презерватива,които ще й трябват за през нощта.За 6те мижави снимки,които си направих САМА,понеже на нея й беше доста интересен интернета,преживях кошмара да слушам истории за българския хай-лайф и в момента на компютъра си имам 2 папки с чалга,която беше записана.Няма да се впускам в други подробности по този въпрос. :lol:
Иначе дена си е супер и винаги ми върви,просто вчера имаше пълнолуния,което ми влияе лошо.И не мога да се оплаквам,понеже намазах 3 празни диска :badgrin:

Потребителски аватар
agiel
Devar-Toi
Devar-Toi
Регистриран: пон авг 22, 2005 10:35 am
Контакти:

Мнение от agiel » съб яну 14, 2006 12:25 pm

Аз не обичам по принцип петъците, но идеята че е 13-ти го прави различен и ми харесва. Ето вчера например беше супер як ден - ходих по магазини ( успешно :D ), видях се с много хора които не бях виждала от праерата, имах да чета едни простотии и след 4-тото препрочитане ги разбрах - наистина беше хубав петък 13-ти

Потребителски аватар
DiZZy
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: ср авг 31, 2005 1:22 am
Контакти:

Мнение от DiZZy » съб яну 14, 2006 12:54 pm

Shiva, само не разбрах... защо са и презервативите след като е лесбийка :lol:
Моя 13 петък си беше съвсем обикновен петък...баси дори 1 черна котка не ми мина път :cry: ...или пък това е защото не съм излизала :lol:

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Регистриран: чет авг 11, 2005 7:55 am
Контакти:

Мнение от Garraty47 » съб яну 14, 2006 1:06 pm

ех те3и патъци, 3аради тях никой не обръща внимание на срядата :lol:

J.S.
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Мнение от J.S. » съб яну 14, 2006 1:14 pm

Аз пък обичам петъците понеже след тях идват съботите и неделите...Иначе вчера ми се случи нещо странно-спря ми химикала по-рано от очакваното

Потребителски аватар
DiZZy
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Контакти:

Мнение от DiZZy » съб яну 14, 2006 1:25 pm

Wednesday13 написа:ех те3и патъци, 3аради тях никой не обръща внимание на срядата :lol:
Не е верну! На мене любимия ми ден е Срядата 8) :lol:
J.S, това е много странно..на какво мислиш че се дължи-на пълнолунието, на петъка или на фаталността, приписвана на числото 13? Мисля че трябва да отидеш на врачка, може да си прокълнат :lol:

J.S.
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Мнение от J.S. » съб яну 14, 2006 1:52 pm

Аз съм пролълнат-на петък 13 октомври 2006 сигурно ще загина,след като такива бедствия станаха вчера,следващия пък не мога да си представя колко по-ужасни неща ще се случат.Трябва да се обадя на личната ми врачка от ТВ Скат за да приготви контразаклинание(дано успешно)

Потребителски аватар
Shiva
Devar-Toi
Devar-Toi
Регистриран: нед сеп 04, 2005 12:58 am

Мнение от Shiva » съб яну 14, 2006 4:05 pm

DiZZy написа:Shiva, само не разбрах... защо са и презервативите след като е лесбийка :lol:
Тя е с нагласата,че за да й платят забавленията за 1 месец напред,трябва да позволи да й навират продълговати пулсиращи неща в...Абе,исках просто да споделя шока от оскверняването на свещения ми комп на петък 13ти :D

Потребителски аватар
Morn
allseeing
allseeing
Регистриран: чет авг 18, 2005 9:22 pm

Мнение от Morn » съб яну 14, 2006 5:07 pm

На мен винаги са ми се случвали хубави неща на този ден.И вчера си беше хубав петък 13 - купих си нов телефон :D

Потребителски аватар
DiZZy
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Контакти:

Мнение от DiZZy » нед яну 15, 2006 1:34 am

Shiva написа:продълговати пулсиращи неща
:smt044 ахаах няма такова определение просто :D такива асоциации ми идват чее... :smt081

Отговори