Какво ново (интересно) около вас? :)

Споделете болката и удоволствието си с нас

Модератор: Ka-tet of 19

Отговори
Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Регистриран: чет авг 11, 2005 7:55 am
Контакти:

Re: Какво ново(интересно) около вас ? :)

Мнение от Garraty47 » нед мар 22, 2009 12:32 am

Изображение

5леа от Била - доволно
гледам по много мага3ини са пуснали двд филми 3а по 2/10лева, така някакси си струва човек да си в3еме подобна гле3отийка. а3 мисля да си спретна една колекцийка от класики :happy:

Потребителски аватар
Pavli
Breaker
Breaker
Регистриран: пон май 15, 2006 3:52 pm
Контакти:

Мнение от Pavli » вт мар 24, 2009 11:23 am

Привет!

Интересно около мен...

Може би това, че през тази зима изпих повече
червено вино, отколкото съм пила през живота си! :tooth:
Изображение

Потребителски аватар
DiZZy
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: ср авг 31, 2005 1:22 am
Контакти:

Мнение от DiZZy » ср мар 25, 2009 12:42 am

Wednesday13 написа:Изображение

5леа от Била - доволно
гледам по много мага3ини са пуснали двд филми 3а по 2/10лева, така някакси си струва човек да си в3еме подобна гле3отийка. а3 мисля да си спретна една колекцийка от класики :happy:
Тцтц, точно това ли е 'класика' :tooth:

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Контакти:

Мнение от Garraty47 » пет апр 10, 2009 9:12 pm

ра3били ключалката - по обяд. вле3ли, ра3хвърляли малко - чекмеджета, шкафчета. в3ели парите - не внушителна сума, но всичките ми. полиция-молиция, нацапаха ми пръстите, след 2 месеца щели да ми пратят писмо да ме уведомят, че на никой не му пука 3а случката. смяна на ключалки и всеки път като се прибирам ще очаквам някой да ме е и3преварил с отварянето на вратата.

дръжте си парите в карта, сложете си поне 2 врати - едната 3адължително внушително голяма и желя3на, абонирайте се 3а сот, сложете си аларма тип пищялка, и3берете въ3можно най-гръмогласната, ако са ви останали пари сложете си и видео наблюдение :tooth:

J.S.
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пон окт 24, 2005 8:56 pm

Мнение от J.S. » съб апр 11, 2009 9:03 pm

Качих Черни връх, купих си книжката със стоте обекта (вече съм посетил 1 :tooth: ) , газих в сняг до колене, слизах по-дълго отколкото се качвах, като по пътя успях да си загубя фотоапарата по най-тъпия начин (жалко само за няколкото снимки). Така мина денят ми, много съм доволен :)

Потребителски аватар
CorpseBride
Devar-Toi
Devar-Toi
Регистриран: съб яну 19, 2008 12:57 pm

Мнение от CorpseBride » пет май 08, 2009 5:57 pm

Завърших!
Какво ще става с мен от тук нататък е отделен въпрос xD
the tigers have found me
and I do not care.

Darth Vader
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: вт май 05, 2009 1:40 pm

Мнение от Darth Vader » пет май 08, 2009 8:02 pm

Днес малко лекувах ръждичките на Дядо :tooth: (Форд Орион- звяр). Добрите стари Фордове и Опели имат периодично нужда от лекарства против ръжда. Голямо търкане и мацотене падна. Тия дни ще го поосвежа със спрей и лак...Абе, занимавка. А довечера ще чета "Начин на дишане"(Особени сезони).Много тъжна и въздействаща новела.
Потресаваща.

Потребителски аватар
Ylith
Dinh
Dinh
Регистриран: съб дек 29, 2007 6:30 pm

Мнение от Ylith » съб май 09, 2009 12:30 pm

Всяко ново нещо е добре познато старо. Вярно, фразата е клише :tooth: В момента обаче е много актуална за мен! :huh: /това май не се вписва в изискването да е "интересно",но на кой ли му пука.....не и на мен./

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Контакти:

Мнение от Garraty47 » пет юни 26, 2009 10:04 pm

Изображение
HP iPAQ hw6915
очаквах Treo с екстри, но се ока3а пълен ташак, най-гро3ния апарат, който съм имал :tooth:

Потребителски аватар
stihopletec
Breaker
Breaker
Регистриран: нед мар 12, 2006 3:51 am
Контакти:

Мнение от stihopletec » съб юни 27, 2009 4:44 pm

Ще ходя на разкопки с Варненския музей :) след това ... може би ще сменям града ( понастоящем съм във Варна ) , но ще видим има време. Иначе плаж, море, бири и разходки в Морската градина. Извинявам се за нередовното писане във форума, но ползвам предимно интернет зали, а там не мога да се логвам тук ( казаха ми че проблема не е бил в тях ама знам ли ).
За света може да си само един човек, но за един човек може да си света !
Лесно е да умреш за човек, който си обичал, но е трудно да намериш човек, за когото си заслужава да живееш !
Почувствайте кога сте свършили и оставете четката или молива.Останалото е само живот. (Стивън Кинг)

Потребителски аватар
Ylith
Dinh
Dinh

Мнение от Ylith » нед юни 28, 2009 12:12 pm

Изображение

CANON EOS 450D / Digital Rebel XSi
Най-после дългоочакваният момент настъпи и новата придобивка долетя отвъд океана :inlove: Сега остава само да разуча какви екстри има и как точно работят! :wink:

Потребителски аватар
lanfear
Breaker
Breaker
Регистриран: съб апр 15, 2006 1:19 am

Мнение от lanfear » чет юли 02, 2009 7:15 pm

Третокурсничка :)
Борбата е безмилостно жестока...
Филмите за гениални адвокати, железни прокурори и безмилостни преуспяващи съдии трябва да се забранят! Създават почти толкова погрешни представи, колкото сапунените сериали! :))
Advocatus diaboli

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
DiZZy
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: ср авг 31, 2005 1:22 am
Контакти:

Мнение от DiZZy » пет юли 03, 2009 1:51 pm

Ylith написа:Изображение

CANON EOS 450D / Digital Rebel XSi
Най-после дългоочакваният момент настъпи и новата придобивка долетя отвъд океана :inlove: Сега остава само да разуча какви екстри има и как точно работят! :wink:
Честито! Искам снимков материал в огромни количества, да ми се пълни душата :) Ех, и откога те чакам да поснимаме с телескопите... :inlove:

Потребителски аватар
stihopletec
Breaker
Breaker
Регистриран: нед мар 12, 2006 3:51 am
Контакти:

Мнение от stihopletec » вт юли 07, 2009 11:51 pm

Днес разкрихме половината от една голяма сграда ( другата половина е вече проучена за съответния период към който се отнася ). Иначе бедна работа досега само към 20 монети сме намерили. Но във въпросната сграда са намерили 500 монети предишния сезон, така че се надяваме. :) Иначе плаж море и много бири ...
За света може да си само един човек, но за един човек може да си света !
Лесно е да умреш за човек, който си обичал, но е трудно да намериш човек, за когото си заслужава да живееш !
Почувствайте кога сте свършили и оставете четката или молива.Останалото е само живот. (Стивън Кинг)

Потребителски аватар
Ylith
Dinh
Dinh

Мнение от Ylith » ср юли 08, 2009 9:27 am

Благодаря DiZZy :smile: Работя по въпроса :smile:

Потребителски аватар
Pavli
Breaker
Breaker
Регистриран: пон май 15, 2006 3:52 pm
Контакти:

Мнение от Pavli » вт юли 21, 2009 10:32 am

Здравейте!

Интересното около мен е, че си изкарах
много приятна едноседмична почивка
в Палма де Майорка в началото на месеца.
Тотаааално разпускане!
Само дето сега ми е трудно да превключа
пак на работен режим. :tooth:
Изображение

Потребителски аватар
lanfear
Breaker
Breaker

Мнение от lanfear » ср юли 22, 2009 12:09 am

Току що разбрах, че малкото ми сестриче ще бъде мама ... още съм в шок и се чуда дали да се радвам или да плача ... тя ми е само на 19 ...
Advocatus diaboli

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Контакти:

Мнение от Garraty47 » чет юли 23, 2009 10:28 am

не виждам 3ащо да не се радваш

иначе шефа пита дали няма да и3ли3ам отпуска. мисля да се въ3пол3вам и се чудя дали да е август, 3а да правя ремонта в нас или да е септември, 3а да гледам Левски в международните мачове :happy:

Потребителски аватар
lanfear
Breaker
Breaker

Мнение от lanfear » пон юли 27, 2009 4:33 pm

@Wednesday13 , дете гледа дете, как ти се струва? знаеш ли колко им е по - трудно на децата които се раждат неискани, нечакани, децата-грешки, родени само защото аборта е грях/скъп/нещо си друго ?? тя е на 19 още нищо не знае, нищо не е видяла, мисля че сама не знае иска ли го това дете и този човек, които му се явява баща, отношенията и с него са повече от несериозни, отделно че той е развейпрах, как ще издържа семейство, бил я обичал хубави думички, ще го видя като разбере цената на памперсите. тя е дете, и си мисли че това е игра, но не е. няма quit, няма пауза. мамка му, даже в sims за да имат героите дете е необходимо да натрупат опит и т.н. ...
имам приятелка, която се опитва да забременее от години, вкл. и по мед. път. безуспешно.
едно дете познавам, комшийче, откакто се роди ми е пред очите - Гошко, дете - приказка, умно, будно момче, и чаровен от малък. мамата - 20 - годишна - като го роди. таткото по - голям. в началото ок, първите години. по едно време, мамата вече 26-27 годишна почна като щурава да ди напред назад, по дискотеки заведения по този и онзи. ходело и се. като не можеше да иде ставаше като луда - трепереше и се мяташе, бяс бяс бяс. един ден просто си събра багажа и си замина. от години не си е виждала детето. таткото го гледа сам, и бога ми, справя се прекрасно. и все пак.
далеч съм от мисълта за аборт. не защото е грях, а защото ще я пречупи психически. минала съм оттам. няма да я оставим сама.
и се радвам :smile: по Коледа очакваме племенничка и от страна на мъжа ми, така че ми се очертава яка щастливо лелинство :)

@Stihopletec - за да не се чудиш /в случай, че се зачудиш :) / - става въпрос за Мими.
Advocatus diaboli

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Stargazer
Dinh
Dinh
Регистриран: пет юли 03, 2009 5:09 pm

Мнение от Stargazer » вт юли 28, 2009 4:29 pm

lanfear, да ти е жива и здрава сестричката, както и бъдещото племенниче! :smile: Разбирам загрижеността ти, но в крайна сметка важното е всички да сте добре и да се крепите взаимно, останалото ще се нареди (поне това ви пожелавам). Майка ми е била на 19, когато ме е родила, а бременността естествено не е била планирана и желана и т.н. а и връзката й с баща ми е била в съвсем начален етап. Оженили са се когато е била в петия месец - резултатът е вече 19 години щастлив (наистина щастлив) брак за тях и 18 и половина години щастлив живот за мен :smile: Не казвам, че сестра ти трябва да се омъжва или нещо такова (аз на тази възраст не бих си се представила дори) но щом има кой да й помага и да я подкрепя със сигурност ще се справи с майчинството без проблем :)
I've tried to fill this silence up
But now it's back again

It's deafening...

Отговори