Купувам / продавам / разменям / търся книги на Кинг

Кралят е жив, да живее кралят

Модератор: Ka-tet of 19

Отговори
Потребителски аватар
Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: нед авг 21, 2005 3:12 pm

Мнение от Abigel » ср ное 30, 2005 4:54 pm

Мисля това да е последният ми пост в отговор на твоя. Постовете ти съм ги чела.Естествено.Писах, че повечето ти постове са точно в тази тема.
Всеки има право да купи книгата, ако е прочел тук, че се продава някъде. И ще се радвам максимално, ако я е купил някой фен, който също я няма.
А не някой, който иска да я препродаде после.
Да ,той също има право да я купи, но....това е въпрос на разбирания. Моите не биха ми позволили да направя подобно нещо. Хора-всякакви.Всеки си решава сам за себе си....Това е.
Другото ти го написах в ЛС. Повече няма да коментирам, каквото и да напишеш в отговор на това.

peniuaiz
Ka-mai
Ka-mai
Регистриран: нед окт 02, 2005 11:49 pm
Контакти:

Мнение от peniuaiz » ср ное 30, 2005 5:00 pm

It - имаш ли Дългата раходка, че не съм я чел и като гледам номинациите ме хваща срам, че не съм го направил :) .... И най-важното, за колко?

Потребителски аватар
It
Childe
Childe
Регистриран: пет ное 25, 2005 8:46 am
Контакти:

Мнение от It » ср ное 30, 2005 5:03 pm

peniuaiz, Дългата разходка току-що бе преиздадена от Бард, така че спокойно можеш да си я купиш от всяка книжарница.
Ако още днес не спрете,
скоро всички ще умрете.
Аз съм ви предупредил.
Пениуайз,
Приятел мил

Потребителски аватар
It
Childe
Childe
Контакти:

Мнение от It » ср ное 30, 2005 5:12 pm

Abigel, то темата Купувам/Продавам не съм я измислил аз и който я е пуснал е имал предвид точно това - едни да предлагат книги за продан, други ако искат да купуват. Недей да изкарваш, че писането в тази тема е едва ли не противоморално.

скоро всички ще умрете.
Аз съм ви предупредил.
Пениуайз,
Приятел мил

Потребителски аватар
Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete

Мнение от Abigel » ср ное 30, 2005 5:18 pm

It написа:Abigel, то темата Купувам/Продавам не съм я измислил аз и който я е пуснал е имал предвид точно това - едни да предлагат книги за продан, други ако искат да купуват. Недей да изкарваш, че писането в тази тема е едва ли не противоморално.
Добре, де добре. Като разбера, че не съм права, си го признавам. Колкото и да е неприятно това за гордостта ми ;)
ммммммммм
хайде да си говорим по темата.....
ще ми се скарат вече.... :oops:

Потребителски аватар
Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete

Мнение от Abigel » нед дек 04, 2005 12:47 pm

Wednesday13 написа:Abigel ako ти попадне "Сияние" имай ме в предвид
Пътна мрежа я мярнах онзи ден, вече имаш ли я?!
Колкото до Сиянието, продължавам да се оглеждам за него!

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Регистриран: чет авг 11, 2005 7:55 am
Контакти:

Мнение от Garraty47 » нед дек 04, 2005 1:26 pm

а3 "Пътна мрежа" чакам agiel да се обади те3и дни, така че по-добре не я в3имай.
надявъм се и сиянието да ти попадне, и ти благодаря че в3е така присърце да ми помогнеш в и3дирването на книжките :p ще почерпя :D като се съберем на една форумна среща

Потребителски аватар
Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete

Мнение от Abigel » пон дек 05, 2005 5:32 pm

Wednesday13 написа: и ти благодаря че в3е така присърце да ми помогнеш
за нищо.продължавам да търся...

Потребителски аватар
It
Childe
Childe
Контакти:

Книги

Мнение от It » ср дек 07, 2005 9:53 am

Eто конкретно книгите, който продавам в момента:

Steven King
1. Tsikykyt na Vyrkolaka
2. Mizyri
3. Chetiri sled polunosht 1 chast
4. Chetiri sled polunosht 2 chast
6. Ochite na drakona
7. Tymnata polovina
8. To 1 chast
9. To 2 chast
10. Grobishte za domashni ljubimtsi
12. Kudzho
13. Talismanyt
14. Tomichukalata 1 chast
15. Tomichukalata 2 chast
16. Tomichukalata 3 chast
17. Majmunata
18. Kristin 1 chast
19. Kristin 2 chast
21. Myglata
22. Tatik
23. Koshmari i synovidenija
24. Neizzhiveni spomeni 1 chast
25. Neizzhiveni spomeni 2 chast
26. Podpalvachkata 1 chast
27. Podpalvachkata 2 chast
28. Prokljatieto
30. Dylgata razhodka
31. Sijanie
32. Gnjav
33. Pytna Mrezha
34. Myrtvata Zona
38. Noshtna Smjana
39. Tymnata Kula 1 chast
40. Tymnata Kula 2 chast
41. Tymnata Kula 3 chast
42. Tymnata Kula 4 chast
44. Torba s kosti
45. Zelenijat Pyt 1 chast
46. Zelenijat Pyt 2 chast
47. Zelenijat Pyt 3 chast
48. Zelenijat Pyt 4 chast
49. Zelenijat Pyt 5 chast
50. Zelenijat Pyt 6 chast
51. Bjagashtijat chovek
53. Syrtsa v Atlantida
56. Chernijat Dom
57. Dolores
59. Igrata na dzherald
60. Seilyms Lot

Steven King – „Zhivata fakla“
Steven King – „4 sled polunosht“ – 2 chast
Steven King – “Neizzhiveni spomeni” – 1 i 2 chast
Steven King – “Ponjakoga te se zavryshtat”

Dean Kunz:

1. Poluno6t
2. Glasyt na noshtta
3. Vudu
4. Drakonovi Sylzi
5. Losho mjasto 1 chast
6. Losho mjasto 2 chast
7. Paziteli
9. Shepoti pyrva chast
10. Shepoti vtora chast
12. Sluzhiteli na zdracha

Peter Strob
1. Dzhulija

Richard Leiman
1. Malkasa Point
2. Plyt

Ако някой има интерес към някоя книга може да ми пише на лично съобщение.
Ако още днес не спрете,
скоро всички ще умрете.
Аз съм ви предупредил.
Пениуайз,
Приятел мил

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Контакти:

Мнение от Garraty47 » ср дек 07, 2005 11:50 am

сложи им някакви цени, предполагам ще има 3аинтересовани

Потребителски аватар
Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete

Мнение от Abigel » ср дек 07, 2005 12:11 pm

Wednesday13 написа:сложи им някакви цени, предполагам ще има 3аинтересовани
И аз мисля така. И без друго каза, че няма да свалиш дадена цена, поне да се знае кое колко струва и всеки да си реши сам-дали го интересува или не.
Този път не се заяждам :)

Потребителски аватар
It
Childe
Childe
Контакти:

Мнение от It » ср дек 07, 2005 1:59 pm

Не ми се пише цени за толкова книги - горе-долу по 10 лв за книга, някой са малко по-евтини, някои - малко по-скъпи. Който се интересува от цената на конкретно заглавие, да ми пише на лично, ще му отговоря бързо.
Ако още днес не спрете,
скоро всички ще умрете.
Аз съм ви предупредил.
Пениуайз,
Приятел мил

Потребителски аватар
Meriadoc
Devar-Toi
Devar-Toi
Регистриран: вт авг 30, 2005 10:28 pm
Контакти:

Мнение от Meriadoc » пет дек 09, 2005 1:11 am

Откакто се преселих в София, си намерих доста книжки, няма да казвам колко пари изхарчих, щото малко ме е срам, но в крайна сметка ми остана единствено "Черният дом", който се опитват да ми продадат за 25 лева, но като последна книга смятам да не им се давам:) Ако някой го дава за 15 да се обади.

Потребителски аватар
Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete

Мнение от Abigel » пет дек 09, 2005 7:24 pm

Meriadoc написа:Откакто се преселих в София, си намерих доста книжки, няма да казвам колко пари изхарчих, щото малко ме е срам, но в крайна сметка ми остана единствено "Черният дом", който се опитват да ми продадат за 25 лева, но като последна книга смятам да не им се давам:) Ако някой го дава за 15 да се обади.
Ми че ти покрай това преместване в Сф, като че ли понамали писането в този форум... :roll:

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Контакти:

Мнение от Garraty47 » вт дек 13, 2005 6:46 pm

DiZZy ми ка3а че в Бс има 1 и 2 част на Сблъсък и една от частите на Бе3съние. 3нам че те3и книги много ги търсите ако някой иска някоя от частите да пише, 3ащото утре към обяд ще мина да видя какво точно има . след това ще съм и3вън града 3а 3 дена и няй-вероятно после ще липсват те3и книжки. цените са около 3-4 лева 3а бройка

Потребителски аватар
Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete

Мнение от Abigel » ср дек 14, 2005 9:13 am

Wednesday13 написа:DiZZy ми ка3а че в Бс има 1 и 2 част на Сблъсък и една от частите на Бе3съние. 3нам че те3и книги много ги търсите ако някой иска някоя от частите да пише, 3ащото утре към обяд ще мина да видя какво точно има . след това ще съм и3вън града 3а 3 дена и няй-вероятно после ще липсват те3и книжки. цените са около 3-4 лева 3а бройка
Аз давам до 7 лева за всяка част. имам 3та, така че 1ва и 2ра ме устойват идеално!!!не ме интересува колко са запазени.
NoLabel търсеше Безсъние 2, той временно липсва, но съм убедена, че няма да откаже тази част.

Потребителски аватар
Drake
Ka-tet of 19
Ka-tet of 19
Контакти:

Мнение от Drake » ср дек 14, 2005 10:09 am

Ех, пак ме изпревариха :) Нищо де ако случайно намериш още една бройка на Сблъсък 1, взимай.
Изображение

Потребителски аватар
belch huggins
Follower of the Eld
Follower of the Eld
Регистриран: пет сеп 30, 2005 5:23 pm

Мнение от belch huggins » ср дек 14, 2005 12:59 pm

Много ми е хубаво да чета постингите ви и да гледам как сте се захласнали по Кинг, както бях и аз преди 15-тина години. Имам около тридесет негови книги, издавани през деветдесетте. Тогава ги четях и препрочитах с голям кеф. Отскоро започнах да се опитвам да ги препрочета отново, но освен То/която съм чел десетки пъти и мога да прочета още стотици/ и още една две открих, че не ме грабват както някога. Нещо е станало с магията и вече не ми действа. Мъчих се с Дългата разходка, Още повече се мъчих със Сияние....Започвам да обмислям раздяла с книгите си на Кинг, защото е по-редно да ги има някой. който ще им се радва. От друга страна пък имам 2-годишен син, който ще стане тийнейджър и може би ще хареса Кинг. Общо взето съм на две как да постъпя.

Потребителски аватар
Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete

Мнение от Abigel » ср дек 14, 2005 1:12 pm

belch huggins написа:Много ми е хубаво да чета постингите ви и да гледам как сте се захласнали по Кинг, както бях и аз преди 15-тина години. Имам около тридесет негови книги, издавани през деветдесетте. Тогава ги четях и препрочитах с голям кеф. Отскоро започнах да се опитвам да ги препрочета отново, но освен То/която съм чел десетки пъти и мога да прочета още стотици/ и още една две открих, че не ме грабват както някога. Нещо е станало с магията и вече не ми действа. Мъчих се с Дългата разходка, Още повече се мъчих със Сияние....Започвам да обмислям раздяла с книгите си на Кинг, защото е по-редно да ги има някой. който ще им се радва. От друга страна пък имам 2-годишен син, който ще стане тийнейджър и може би ще хареса Кинг. Общо взето съм на две как да постъпя.
Бих ти казала-разделяй се с тях, продай ни ги :lol:
Обаче истината е друга.
Ще кажа само две неща. Едното е...Ами напомня ми на прехласването ми по Нирвана навремето. То не бяха плакати и тениски и касети и изрески и какво ли не.
Истината е, че в един момент магията изчезна. И всичките неща, които бях събирала, сега са някъде си по шкафовете в родителите ми и събират прах. Понякога и аз си мисля дали да не ги подаря на някой, който ще им се радва повече. Поне наполовина на това, което изпитвах аз някога...
Истината е, че от тогава ми остана едно най-скъпо "нещо", открито покрай групата. Една приятелка. Тя се запозна с мен и се сприятелихме само, защото ме беше видяла с тениска на любимата й група...
както и да е.
колкото до твоят син и книгите...
Не знам, Нирвана едва ли ще остане такава класика, каквато си мислех навремето. Но все вярвам, че Кинг ще остане. Може би защото аз обожавам книгите. Много съм се радвала на книгите, останали ми от майка ми и баща ми, както и от разни техни вещи, които са ми подарявали като тийнейджърка.
Затова му ги запази, това е моят съвет.
Ще добавя по повод на това само още нещо. Калеко ми имаше дъщеря, колкото мене и когато тя стана на 9години, на него му писна от нейното почти ново и запазено детско колело, което само събираше прах в едно мазе. Затова го продаде на безценица, колкото да не му пречи. Година и половина след това му се роди син. Тогава съжали за постъпката и по-късно пак ходи да търси и купува ново колело.
;)
Надявам се не съм ви отегчила с този пост и сори, че не е много по темата.
Ама като гледам, май аз яко съм я окупирала тази тема и постоянно си пиша в нея.
Дано съветът ми да ти е от полза. Ти си знаеш... :arrow:

п.с.ако все пак ги задържиш, винаги можеш да ги даваш назаем, така че пак ще има хора, които да им се зарадват... ;)

peniuaiz
Ka-mai
Ka-mai
Регистриран: нед окт 02, 2005 11:49 pm
Контакти:

Мнение от peniuaiz » ср дек 14, 2005 2:06 pm

belch huggins написа:Много ми е хубаво да чета постингите ви и да гледам как сте се захласнали по Кинг, както бях и аз преди 15-тина години. Имам около тридесет негови книги, издавани през деветдесетте. Тогава ги четях и препрочитах с голям кеф. Отскоро започнах да се опитвам да ги препрочета отново, но освен То/която съм чел десетки пъти и мога да прочета още стотици/ и още една две открих, че не ме грабват както някога. Нещо е станало с магията и вече не ми действа. Мъчих се с Дългата разходка, Още повече се мъчих със Сияние....Започвам да обмислям раздяла с книгите си на Кинг, защото е по-редно да ги има някой. който ще им се радва. От друга страна пък имам 2-годишен син, който ще стане тийнейджър и може би ще хареса Кинг. Общо взето съм на две как да постъпя.

Ако не беше баща ми и неговата запазена колекция от книги...сега нямаше да съм толкова готин пич...

Отговори