Феновете на Стивън Кинг - за идиоти ли ни мислят?

Кралят е жив, да живее кралят

Модератор: Ka-tet of 19

Отговори
J.S.
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пон окт 24, 2005 8:56 pm

Феновете на Стивън Кинг - за идиоти ли ни мислят?

Мнение от J.S. » чет мар 11, 2010 11:54 pm

Вижте тази тема, мисля че това вече е прекалено. "Цикъл на върколака" за 180 лева...

[сарказъм]Впрочем продавам "Сблъсък" за 1500лв. и "Момичето, което обичаше Том Гордън " за 500.[/сарказъм] Макар че... ако някой ги дава - защо не :tooth:

Потребителски аватар
deadface
Insorcist
Insorcist
Регистриран: вт юни 13, 2006 10:03 pm

Re: Феновете на Стивън Кинг - за идиоти ли ни мислят?

Мнение от deadface » пет мар 12, 2010 12:27 am

Имаше и по-лош случай - някой някъде я продаваше за 300 лв. :huh: Най-тъжното е, че дори не става въпрос за роман, а за новела, издадена като самостоятелна книга. Вярно, че изданието на Плеяда е луксозно (твърди корици, гланцирана хартия и илюстрации, някои от които цветни) и има цели 128 ! страници, но като се махнат илюстрациите, текстът на новелата се равнява на 49 стандартни машинописни страници (30 реда х 60 знака). :devil:

Впрочем, вчера, на 38-годишна възраст, почина Corey Haim, който изигра ролята на Марти в "Сребърен куршум" - екранизацията на "Цикъл на върколака".
Изображение

Потребителски аватар
ardo
Devar-Toi
Devar-Toi
Регистриран: чет юни 05, 2008 11:37 pm
Контакти:

Мнение от ardo » пет мар 12, 2010 4:19 am

да пуснем една тема и в бард може да я преиздаддат... кво толкоз една корица трябва да оформят
Since we haven't cracked time travel yet, I have run out of time.Thank you for listening.

Amero=Euro=......

Потребителски аватар
FRNDS
Follower of the Eld
Follower of the Eld
Регистриран: пет дек 05, 2008 10:49 pm

Мнение от FRNDS » пет мар 12, 2010 3:51 pm

Този народ съвсем изперка. А някой да знае някъде книжарница в София, където продават Цикъла на английски - понеже видях, че някой беше споменал нещо подобно.
Много е важно да имаш до себе си някой, който вярва в теб. Не са нужни гръмки думи. Самата вяра обикновенно е достатъчна.

Потребителски аватар
charlie
Childe
Childe
Регистриран: съб юни 02, 2007 4:01 pm

Мнение от charlie » пет мар 12, 2010 8:39 pm

Аз си я купих на английски от "Ориндж" за 25 лв. :smile: Ако там я няма, може да потърсиш в книжарницата на МОЛ-а или в книжарниците "Книгомания", където също съм виждала книги на Кинг на английски и руски.
"Всеки глупак знае как да умре.Трудното е да се научиш как да оцелееш."

J.S.
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пон окт 24, 2005 8:56 pm

Мнение от J.S. » пет мар 12, 2010 10:25 pm

И аз съм я виждал в Ориндж и в Мола, но за последно (миналата седмица) видях 2-3 бройки в Booktrading на Граф Игнатиев.

Книгата може да се поръча и от този сайт за 13 евро, като доставката е безплатна.

Потребителски аватар
FRNDS
Follower of the Eld
Follower of the Eld
Регистриран: пет дек 05, 2008 10:49 pm

Мнение от FRNDS » пет мар 12, 2010 11:17 pm

Благодаря ви!
Много е важно да имаш до себе си някой, който вярва в теб. Не са нужни гръмки думи. Самата вяра обикновенно е достатъчна.

Потребителски аватар
Pavli
Breaker
Breaker
Регистриран: пон май 15, 2006 3:52 pm
Контакти:

Мнение от Pavli » нед мар 14, 2010 1:42 pm

Е, какво, някои хора имат интересно чувство за хумор явно... :tooth:
Изображение

Потребителски аватар
charlie
Childe
Childe
Регистриран: съб юни 02, 2007 4:01 pm

Мнение от charlie » пет окт 08, 2010 11:57 pm

Днес я видях на Славейков за 60лв... Плеяда или Бард да не се канят да я преиздават, та любимите ни кожодери така са смънали цената? :)) Не, че 60лв са малко пари де, но все пак на фона на 100+ , за колкото съм я виждала да се предлага, ми се стори странно...
"Всеки глупак знае как да умре.Трудното е да се научиш как да оцелееш."

Radical axis
Childe
Childe
Регистриран: съб сеп 12, 2009 6:30 pm

Мнение от Radical axis » съб окт 09, 2010 12:46 am

Аз преди точно една седмица си я взех за 40 лв в доста прилично състояние, което откъдето и да си го гледаме е удар(благодарение на гениалното пазарене на един приятел)! В безистените срещу "Славейков" я даваха за 50 лв., което явно също е отлична цена, а на самия площад е за 60. Тъй че 100 си е лудост.

Потребителски аватар
NoLabel
Dinh
Dinh
Регистриран: нед авг 21, 2005 10:05 pm
Контакти:

Мнение от NoLabel » нед окт 17, 2010 3:28 pm

Аз преди много време си я взех. Не помня от къде, но помня, че беше за под 15лв. Мисля, че от някоя онлайн книжарница, но не съм сигурен. Нищо, те ся ще я преиздадат до края на годината, да видим как тия ждрольовци на Славейков ще я продават за 60-100лв.
Изображение

Mishoka3
Childe
Childe
Регистриран: ср яну 07, 2009 9:38 pm

Мнение от Mishoka3 » чет дек 30, 2010 12:49 pm

Тамън драснах един коментар в другия раздел преди да видя, тая тема, но както и да е.
Та Цикъла го преиздадоха вече от издалество "Ибис" и цената е 15лв. Оформлението е много добро, картинките са оригиналните, както и в изданието на Плеяда, но превода е изцуло нов. Който я няма изобщо може да си я купи от Славейков или някоя книжарница, а между другото, препоръчвам и на тези, които имат старото издание също да си я вземат, предвид ценността на самата книга... :wink:

Отговори