Dexter

Nine, ten... never sleep again

Модератор: Ka-tet of 19

Отговори
Machete
Ka-mai
Ka-mai
Регистриран: пет апр 25, 2008 6:50 pm

Dexter

Мнение от Machete » съб май 10, 2008 3:16 am

Изображение

Някой гледа ли го ? Голямо филмиране пада при мене. :badgrin: Сега съм в началото на 2-ри сезон. Първият беше чисто и просто 'извратена красота'. Вътрешните монолози са злато, а преплитането на немалкото сюжетни точки е максимално усъвършенствано. Развръзката също беше на много високо ниво, дори донякъде над очакванията ми. Хуморът е черешката на тортата. 8) Потенциален култ за вечни времена!

Мега свежарска работа. Само да попитам, ще има ли 3-ти сезон, че докато се ровя, ще ме връхлети някой спойлер. :D

Потребителски аватар
deadface
Insorcist
Insorcist
Регистриран: вт юни 13, 2006 10:03 pm

Re: Dexter

Мнение от deadface » съб май 10, 2008 3:23 am

И на мен ми е от любимите сериали. Да, ще има трети сезон, мисля, че щяха да го пускат в Щатите през ноември.
Изображение

Потребителски аватар
The God of Blood
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: нед мар 30, 2008 7:41 pm

Мнение от The God of Blood » съб май 10, 2008 9:18 am

Фен съм както на сериала, така и на книгите, тъй че:
DEXTER FOREVER :lol:
"Зло, събудено призори, до вечерта се превръща в Морготова радост" - Дж.Р.Р. Толкин, "Децата на Хурин"
-----------
Изображение

Machete
Ka-mai
Ka-mai
Регистриран: пет апр 25, 2008 6:50 pm

Мнение от Machete » нед май 25, 2008 3:48 pm

Май се оказа, че 2-ри сезон е на нивото на 1-ви, ако не го и превъзхожда в някои епизоди. Всеки от новите герои бе свеж и вписващ се перфектно в историята. Набляга се повече на емоционалната, отколкото на трилърската част, но двата елемента често се сблъскват и се получава адското... Последният епизод затвори сезона по възможно най-сполучливия начин.

Нямам търпенвие до No.3 - май в края на Септември ще е все пак.

П.П. - що се отнася до книгата... Оказа се, че само първият сезон я следва, докато втория си е творение на сценаристите. Което си е един вид признание за сценаристите, защото пак казвам, рядко се случва първите два сезона да са толкова еднакво размазващи. Както и да е, искам да попитам дали книгата я има преведена у нас?

П.П. - I really miss Rudy :badgrin:

Потребителски аватар
deadface
Insorcist
Insorcist
Регистриран: вт юни 13, 2006 10:03 pm

Мнение от deadface » нед май 25, 2008 3:53 pm

Те са няколко книги, у нас издадоха вече две. Потърси ги в интернет книжарниците
Изображение

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Регистриран: чет авг 11, 2005 7:55 am
Контакти:

Мнение от Garraty47 » съб сеп 13, 2008 10:03 am

пилотния на 3-ти се3он е обявен 3а 28 септември, но гледам по торентите вече го има.

ПП: не съм го теглил още, така че не гарантирам, че не е фейк

J.S.
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пон окт 24, 2005 8:56 pm

Мнение от J.S. » съб сеп 13, 2008 11:51 am

Preair e.Californication също трябва да излезе на 28, но вече пуснаха първите 2 серии предварително.

Отговори