Убийствен пъзел

Nine, ten... never sleep again

Модератор: Ka-tet of 19

Отговори
Потребителски аватар
borislav4o
Follower of the Eld
Follower of the Eld
Регистриран: чет май 22, 2008 6:09 pm

Убийствен пъзел

Мнение от borislav4o » ср юли 16, 2008 4:57 pm

Първоначално се стреснах от рекламите за филма,но като го гледах ми беше все едно.А пък другите серии след първата ми бяха още по-еднообразни.и все пак имаше някакъв психо-елемент,примесен с кръв,ама де да знам....Беше ми интересен начина,по който Пъзела караше жертвите да се борят за живота си(въпреки гадните изпитания,които им даваше,и то за сметка на семействата им най-вече).
И между другото,оная кукла,дето той използваше,ми беше много смешна :smt044
"Как жена,държаща пистолет в дясната си ръка,успява да се простреля в лявото слепоочие?" Агата Кристи

Потребителски аватар
Ted
Ka-mai
Ka-mai
Регистриран: чет апр 12, 2007 5:18 pm

Re: Убийствен пъзел

Мнение от Ted » вт юли 22, 2008 8:41 pm

Мен пък само куклата ме стресна.Иначе първия филм ми беше някак весел, втория- скучен.Третия и четвъртия не съм си правила труда да ги гледам.Това пропуск ли е?По-добри ли са от първите два?

Потребителски аватар
LauraPalmer
Commoner
Commoner
Регистриран: ср юни 18, 2008 2:53 pm
Контакти:

Мнение от LauraPalmer » вт юли 22, 2008 11:51 pm

Аз ги харесвам всички части. Филми като този наричам "идейни". Не е само въпроса в това да те стресне, а самия замисъл да е як. Да се случват неочаквани неща. Така мисля аз :)
I'm one of the 4400!

Потребителски аватар
Silentium
Ka-mai
Ka-mai
Регистриран: чет май 29, 2008 4:21 pm
Контакти:

Мнение от Silentium » пет юли 25, 2008 1:04 pm

И все пак е добре да спират вече... То не може да измислят все нови и нови неща при еднаква концепия :) А тази година следва пета част, а май догодина и шеста... Струва ми се, че прекаляват малко :Д
Изображение

Потребителски аватар
edenbeast
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: съб авг 20, 2005 10:08 pm
Контакти:

Мнение от edenbeast » пет юли 25, 2008 1:23 pm

И навремето, сигурен съм, е имало хора, които пискат, че се оливат с частите на hellraiser, nightmares on elm street, friday 13th и т.н., но това не им пречи сега да ги водят за класиките в жанра. Saw е просто хорър поредицата на този век, не знам кога хората ще го приемат и ще спрат да се вайкат заради многото части и просто да му се насладят?...

SIlentium, не говоря за теб, а по принцип.
"Stay scared!"

Потребителски аватар
Silentium
Ka-mai
Ka-mai
Регистриран: чет май 29, 2008 4:21 pm
Контакти:

Мнение от Silentium » пет юли 25, 2008 4:33 pm

Хехе... аз му се кефя на всичките части :) Просто Saw си е типичната машина за пари... Че даже и копия му се появиха (Are You Scared примерно, който е баси и copy-paste-a :D)
А иначе за споменатите поредици няма да споменавам макар да си имам мнение за всяка :Д
И, бтв, по мое скромно мнение на Saw частите взети заедно са по-добри от почти всички от тези поредици :Д
Изображение

Потребителски аватар
edenbeast
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: съб авг 20, 2005 10:08 pm
Контакти:

Мнение от edenbeast » пет юли 25, 2008 5:29 pm

Според мен също, аз просто казах, че са добре приети сега, не че мен ме радват, като изключим известния fun във филмите за Фреди, и хелрейзирите и филмите за Джейсън са ми крайно досадни...
"Stay scared!"

Потребителски аватар
Pir
Follower of the Eld
Follower of the Eld
Регистриран: нед мар 08, 2009 10:53 pm

Мнение от Pir » пет мар 13, 2009 12:07 am

Още не успявам да намера време да изгледам SAW 5 повечето приятели казват че не е лош ,за миналите серии харесват ми има яки коленета :)

Отговори