Baby Blood (1990) - хорър

Nine, ten... never sleep again

Модератор: Ka-tet of 19

Отговори
Потребителски аватар
deadface
Insorcist
Insorcist
Регистриран: вт юни 13, 2006 10:03 pm

Baby Blood (1990) - хорър

Мнение от deadface » нед мар 04, 2007 11:49 pm

Изображение
http://us.imdb.com/title/tt0096871/

Baby Blood (1990)
(aka The Evil Within)
Genre: Horror

Даунлоуд
Български субтитри

В африканската джунгла е уловен свиреп леопард, който скоро се озовава в клетката на един цирк. Не след дълго животното умира и злото същество, което се е спотайвало в него, го напуска, за да пропълзи в утробата на бременната жена на директора на цирка. Скоро "бебето" започва да копнее за кръв, а майка му - да търси нови жертви, които да прелъстява и убива, за да може бебчето й да расте...
Изключително брутален и невероятно красив, този филм е препоръчителен за всички фенове на жанра.
My Rating: 9/10

Причината, поради която обръщам вниманието ви върху този филм е, че си поиграх да направя субтитри за него, които вече можете да си свалите от http://subs.unacs.bg/. Приятно гледане!
Изображение

Потребителски аватар
The God of Blood
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: нед мар 30, 2008 7:41 pm

Re: Baby Blood (1990) - хорър

Мнение от The God of Blood » пон май 12, 2008 1:18 pm

О, да, наистина ми допадна. "Красив" е меко казано.
"Зло, събудено призори, до вечерта се превръща в Морготова радост" - Дж.Р.Р. Толкин, "Децата на Хурин"
-----------
Изображение

Потребителски аватар
borislav4o
Follower of the Eld
Follower of the Eld
Регистриран: чет май 22, 2008 6:09 pm

Мнение от borislav4o » вт юли 15, 2008 5:42 pm

Eй,вие двамата-нахъсахте ме много яко,определено ще го гледам в най-скоро време(най-много до 1-2 дена),след което давам мнение(което сиг ще е хубаво).
"Как жена,държаща пистолет в дясната си ръка,успява да се простреля в лявото слепоочие?" Агата Кристи

Потребителски аватар
edenbeast
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: съб авг 20, 2005 10:08 pm
Контакти:

Мнение от edenbeast » ср юли 23, 2008 3:21 pm

Че филма ми се стори крайно малоумен, предполагам е, защото така и не разбрах къде им е качеството на подобен род филми...да речем, че е въпрос на вкус. Това, което ми е адски любопитно е, къде видяхте красота във филма, било то във визия или нещо друго?
"Stay scared!"

Потребителски аватар
deadface
Insorcist
Insorcist
Регистриран: вт юни 13, 2006 10:03 pm

Мнение от deadface » ср юли 23, 2008 4:13 pm

В начина, по който е заснет, по който са представени нещата (повечето убийства, например, са заснети много въздействащо). Особено като се има предвид коя година и с какъв бюджет е правен. Освен това има свежа идея и не прилича на нищо друго, което съм гледал, а това за мен е голям плюс.
Колкото до харесването - въпрос на вкус. На теб примерно ти харесва "I am legend", аз пък смятам, че "Baby Blood" го превъзхожда в много отношения. Както се казва - разни хора, разни идеали ;)
Изображение

Потребителски аватар
edenbeast
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: съб авг 20, 2005 10:08 pm
Контакти:

Мнение от edenbeast » ср юли 23, 2008 10:01 pm

Мерси за отговора!
Разбрахме се. :)
"Stay scared!"