Сериали

Nine, ten... never sleep again

Модератор: Ka-tet of 19

Отговори
Sayuri
Ka-mai
Ka-mai
Регистриран: пон юни 14, 2010 2:41 pm

Re: Сериали

Мнение от Sayuri » съб яну 22, 2011 11:35 am

Аз напоследък съм се запалила по Doctor Who свалила съм си петте сезона. Сериалчето е супер, много ми допада.

Потребителски аватар
deadface
Insorcist
Insorcist
Регистриран: вт юни 13, 2006 10:03 pm

Мнение от deadface » нед яну 23, 2011 3:08 am

Изображение
http://www.imdb.com/title/tt1758429/
Spartacus: Gods of the Arena (2011) Ep.1

http://www.youtube.com/watch?v=Ou2TvLK9jzg
Спартак: Богове на арената е минисериал с 6 епизода - предистория на "Кръв и пясък". Преди Спартак да порази първия си противник на арената е имало много други гладиатори, преминали портите върху пясъка и кръвта. "Спартак: Боговете на Арената" разказва историята на първия шампион на Школата на Батиат - Ганик, във време с много повече жестокост и безскрупулност от това на Спартак, където честта е просто намирането на начин да излезнеш на арената.
Даунлоуд
Англ. субтитри
Изображение

Потребителски аватар
deadface
Insorcist
Insorcist

Мнение от deadface » пон яну 24, 2011 4:01 am

Новият епизод на Fringe беше леко разочароващ. За сметка на това новият епизод на Spartacus беше точно това, което очаквах. Очертава се още един силен сезон :smile:
Изображение

Потребителски аватар
ardo
Devar-Toi
Devar-Toi
Регистриран: чет юни 05, 2008 11:37 pm
Контакти:

Мнение от ardo » пон яну 24, 2011 4:07 pm

zen - "мини" серии заснети в италия с англоговорящи актьори, смесени мисли имам за сериала, интересен е ама има пропуски, нещо като коломбо ама няма логика в това което се случва за разрешаването на случайте. всяка серия е различен случай
episodes - matt le blanc участва но може да го пропуснете, нищо особенно и интересно

съгласен съм с горното мнение и да допълня за fringe и изобщо за сериалите е нормално да разтягат локуми от време на време и да няма развитие на сюжета все пак за пари го правят
Since we haven't cracked time travel yet, I have run out of time.Thank you for listening.

Amero=Euro=......

Потребителски аватар
deadface
Insorcist
Insorcist

Мнение от deadface » пон яну 31, 2011 5:47 am

За протокола - новите епизоди на Fringe и Spartacus са :good:
Изображение

Потребителски аватар
WhiteNoise
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пон авг 22, 2005 11:25 pm

Мнение от WhiteNoise » ср фев 09, 2011 1:08 pm

Dead like me & Lost (за пореден път) :blush3:
иначе чакам да излязат повечко серии на Californication
и нов сезон на Entourage
Изображение
I woke up this morning and i got myself a beer
The future's uncertain and the end is always near

Потребителски аватар
deadface
Insorcist
Insorcist

Мнение от deadface » съб фев 12, 2011 4:24 pm

Изображение
Spartacus: Blood and Sand - Motion Comic Trailers:

http://www.youtube.com/watch?v=XApvNMYURy0
Spartacus: Upon The Sands Of Vengeance

http://www.youtube.com/watch?v=aPRtI9Okz-U
Spartacus: Shadows of the Jackal

http://www.youtube.com/watch?v=if0EVZoheBU
Spartacus: The Beast of Carthage

Комикс по сериала, който може да бъде свален от тук.
Изображение

Потребителски аватар
podlecii
Breaker
Breaker
Регистриран: чет ное 20, 2008 2:59 pm

Мнение от podlecii » вт фев 22, 2011 9:14 pm

Game of Thrones
Game of thrones trailer
Game of thrones
Game of Thrones is set to premiere on HBO in the United States on April 17, 2011 and on Sky Atlantic HD in the United Kingdom on April 18, 2011.

"Wikipedia"
Любимата ми фентази сага и една от любимите ми книги изобщо.
Изображение

Потребителски аватар
WhiteNoise
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Мнение от WhiteNoise » пет мар 04, 2011 1:58 am

J.S. написа:Първите 2 серии на 4ти сезон от Californication изтекоха в замунда. Качеството е доста добро. Някой освен мен гледал ли ги е? Много са добри :)
Чакаме да излезе целият сезон и се почва :happy: е..ще отнеме само ден да се изгледа,ама нали да е наведнъж
Иначе излезе 5ти сезон на Скинс,ако има почитатели наоколо: http://www.imdb.com/title/tt0840196/ за новия сезон отново смениха изцяло актьорите,но пак е интересно.
Изображение

J.S.
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пон окт 24, 2005 8:56 pm

Мнение от J.S. » пет мар 04, 2011 2:06 pm

WhiteNoise написа:
J.S. написа:Първите 2 серии на 4ти сезон от Californication изтекоха в замунда. Качеството е доста добро. Някой освен мен гледал ли ги е? Много са добри :)
Чакаме да излезе целият сезон и се почва :happy: е..ще отнеме само ден да се изгледа,ама нали да е наведнъж
Иначе излезе 5ти сезон на Скинс,ако има почитатели наоколо: http://www.imdb.com/title/tt0840196/ за новия сезон отново смениха изцяло актьорите,но пак е интересно.
Кога съм го писал това? Следващите серии са ужасни, даже не знам как ще догледам сезона.

Иначе и аз гледам Skins, доволен съм от новите актьори като цяло. Гледах първите 3 серии, но мисля да изчакам да излезе целия сезон за да го догледам на един път. Btw гледала ли си американската версия на Skins? Аз си пуснах първия епизод, но не можах да го догледам защото ме дразнеше. Холивуд няма да спре да копира и съсипва чужди идеи...

Потребителски аватар
ardo
Devar-Toi
Devar-Toi
Регистриран: чет юни 05, 2008 11:37 pm
Контакти:

Мнение от ardo » нед мар 06, 2011 5:37 am

ardo написа: episodes - matt le blanc участва но може да го пропуснете, нищо особенно и интересно
след третата серия става по забавен, а главната актриса се сетих от къде я познавам - участва в black books

How TV Ruined Your Life - сарказъм за реалността или както се изказва един тип от добрич за всичко в живота му (къпане, чатене, редовна среща с приятели) във фейсбук ...."....безценно"
Since we haven't cracked time travel yet, I have run out of time.Thank you for listening.

Amero=Euro=......

Потребителски аватар
Ico
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: ср юли 12, 2006 8:52 pm

Мнение от Ico » нед мар 06, 2011 11:41 am

Аз през почивните дни изгледах едно много яко Sci-Fi сериалче.

http://www.zamunda.net/details.php?id=56385&hit=1

Има само един сезон от 14 епизода и след това има пълнометражен филм който е като продължение на сериала.

http://www.zamunda.net/details.php?id=168112&hit=1
"Here, sir, there are always more tales."

Потребителски аватар
deadface
Insorcist
Insorcist

Мнение от deadface » ср мар 09, 2011 7:23 pm

HBO has commissioned famed screenwriter/author Michael Chabon (Wonderboys, Spider-Man 2) and his wife, novelist Ayelet Walden to develop a period piece detailing the exploits of magicians against Adolf Hitler.

The series, tentatively titled Hobgoblin, will focus on a group of con men and magicians using their skills in deception and illusion to outwit the forces of the Third Reich in World War II.

A documented example of this type of deception is the magician Jasper Maskelyne who created illusions of armies, tanks and battleships and even mis-directed German bombers away from Alexandria and the Suez Canal.
Изображение

Потребителски аватар
JustAFaceInTheCrowd
Dinh
Dinh
Регистриран: чет яну 14, 2010 2:34 am

Мнение от JustAFaceInTheCrowd » чет мар 10, 2011 1:32 pm

podlecii написа:Game of Thrones
Game of thrones trailer
Game of thrones
Game of Thrones is set to premiere on HBO in the United States on April 17, 2011 and on Sky Atlantic HD in the United Kingdom on April 18, 2011.

"Wikipedia"
Любимата ми фентази сага и една от любимите ми книги изобщо.
Аз нещо не съм очарована от кастинга :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=_P80EyBq ... re=related . От друга страна, аз никога не съм очарована от кастинга :tooth: . И все пак мисля, че Шон Бийн не става за Едард Старк, а пък като видях Джейсън Момоа, нагласен за Хал Дрого, е, извинете, ама бива ли такова нещо? Другите няма да ги коментирам, ама тия най-много ми се набиха в очите, хеле пък Момоа да ми играе еквивалента на тюркски хан.
Изображение

Sayuri
Ka-mai
Ka-mai
Регистриран: пон юни 14, 2010 2:41 pm

Мнение от Sayuri » чет мар 10, 2011 2:50 pm

Аз пък съм загледала един сериал който е класика и винаги ще си остане харесван. А именно Досиетата Х
ще изгледам всички девет сезона. Засега съм на четвъртия,но определено няма друг такъв сериал, и най-вероятно няма и да има. После се захващам с Монк. :) Но всичко по-реда си.

Потребителски аватар
WhiteNoise
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Мнение от WhiteNoise » нед мар 13, 2011 3:57 am

J.S. написа:Btw гледала ли си американската версия на Skins? Аз си пуснах първия епизод, но не можах да го догледам защото ме дразнеше. Холивуд няма да спре да копира и съсипва чужди идеи...
Не съм,дори не съм попадала на него и слава богу,американският акцент би съсипал чара на сериалчето. И аз харесах новите хора от 5ти сезон, противно на очакванията си. Но докато чакам да доизлезе, започнах ново английско сериалче (не мога да се наслушам на британци и шотландци и ирландци и австралийци.. направо понякога им трябват субс на тия хора :tooth: ), а именно Мисфитс. Чак на втора серия съм, че първа се оказа зарибяваща :happy: Let us see..
Изображение

Потребителски аватар
deadface
Insorcist
Insorcist

Мнение от deadface » ср мар 16, 2011 4:19 pm

http://www.youtube.com/watch?v=IHo2zsl28dA
Game of Thrones - Fear and Blood Trailer

Този не помня дали е пускан в темата.
Изображение

Потребителски аватар
podlecii
Breaker
Breaker
Регистриран: чет ное 20, 2008 2:59 pm

Мнение от podlecii » ср мар 16, 2011 9:53 pm

Изображение

:a115: :b015:
Изображение

Потребителски аватар
CorpseBride
Devar-Toi
Devar-Toi
Регистриран: съб яну 19, 2008 12:57 pm

Мнение от CorpseBride » ср мар 16, 2011 11:08 pm

WhiteNoise написа:Не съм,дори не съм попадала на него и слава богу,американският акцент би съсипал чара на сериалчето. И аз харесах новите хора от 5ти сезон, противно на очакванията си. Но докато чакам да доизлезе, започнах ново английско сериалче (не мога да се наслушам на британци и шотландци и ирландци и австралийци.. направо понякога им трябват субс на тия хора :tooth: ), а именно Мисфитс. Чак на втора серия съм, че първа се оказа зарибяваща :happy: Let us see..
Тъкмо се появих в темата да докладвам, че започнах Мисфитс :tooth: Наистина е зарибяващ, изгледах първи сезон за отрицателно време, днес започнах и втори.
Robert Sheehan=awesome
the tigers have found me
and I do not care.

Потребителски аватар
slepiotupan
Devar-Toi
Devar-Toi
Регистриран: съб мар 12, 2011 8:44 pm

Мнение от slepiotupan » чет мар 17, 2011 4:11 pm

Изображение

arenabg